top of page

Filmowiec - podróżnik. Zaczął od tworzenia filmów ze swoich podróży, które umieszczał na blogu www.livealife.pl. Blog został nagrodzony Travelerem National Geographic za najlepszy blog roku 2013. Współpracuje z National Geographic Polska, tworzy filmy dla Travel Channel. Jest oficjalnym filmowcem kwartalnika Przekrój. Został twarzą ogólnopolskiej kampanii Banku Pekao, a z jego ujęć podróżniczych powstał  spot reklamowy do kin i tv.

Współpracuje z markami i klientami ze wszelkich branży, zainteresowanych jego oryginalną formą narracji i całościowym podejściem, od wspólnie wymyślonej koncepcji, po gotową w każdym zakresie produkcję. Lubi tworzyć treści oryginalne, przekazujące pozytywne wartości, z konkretnym przesłaniem i o nowoczesnej formie. 

Moja Zawodowa Ścieżka


Współtworzy kurs filmowy Projekt Film, wygłasza prelekcje podróżniczo-filmowe, obsługuje filmowo festiwale. Tworzy również własną serię wideo esejów na portalu Youtube. To dzięki nim najlepiej go poznać.

 

Pół roku spędził w samotnej podróży przez kraje Ameryki Centralnej i Południowej, zwiedził Azję Południowo-Wschodnią oraz subkontynent Indyjski. Trekował na Spitsbergenie, camperem zjechał Islandię, jeepem przemierzył góry Kaukazu Północnego, na piechotę dotarł do Everest Base Campu. Z każdej podróży przywozi film. Ostatnimi czasy jeździ za falami do Indonezji, Maroka czy na Sri Lankę, wkręcony w surfing.

Podróżniczy Rachunek Sumienia

bottom of page