Co mogę dla Was zrobić? Tworząc filmy w dobie internetu, nie ograniczam się formą. Robię filmy korzystając z wszelkich dostępnych środków wizualnego przekazu, które w naszym świecie rozwijają się bardzo szybko. Uczę się jeszcze szybciej. Takie podejście zapewnia mi szeroką gamę umiejętności, i zaowocowało produkcjami takimi jak trailery, filmy podróżnicze, reklamy do tv i kin, wideo eseje, programy telewizyjne, animacje oraz motion graphics. Tworzę filmy całościowo, od koncepcji po gotową w każdym zakresie produkcję.

Wideo esej to obecnie moja ulubiona forma filmu, łącząca wiele technik. Celem wideo eseju jest przedstawienie danego tematu w kompaktowej, atrakcyjnie wizualnie formie. Wyobraźcie sobie video-artykuł. Ta forma filmu wymaga researchu oraz napisania porządnego scenariusza, żeby wszystko miało swoje miejsce. Więcej filmów z tej serii w zakładce MOSSAKOWSKI'S.

Dla kwartalnika "Przekrój" tworzę animacje promujące kolejne numery, korzystając z charakterystycznego stylu wizualnego tego pisma.

Trailery to podstawa. Tutaj film-trailer, który stworzyłem dla National Geographic Polska i Subaru, z offroadowego wyjazdu do Bułgarii...

...i prywatny teaser do mojego filmu z Indonezji.

W temacie podróżniczym - z każdego ze swoich wyjazdów staram się przywieźć film, który oddałby moje doświadczenie. To właśnie od filmów podróżniczych zaczęła się moja przygoda z filmem, o czym możecie przeczytać w zakładce ABOUT.

Z moich podróżniczych ujęć powstał spot reklamowy Banku Pekao. To był dla mnie znak, że świat się zmienia, skoro materiały nagrane hobbystycznie na przestrzeni kilku lat, trafiły do kin i na telewizory w całej Polsce. Nie potrzeba już całej ekipy filmowej, żeby stworzyć produkcję na większe ekrany ;)

Czasem stworzę coś z głębszym przesłaniem, jak kolaż filmowy na otwarcie festiwalu podróżniczego Wachlarz.

Zdarzało mi się robić making ofy przy większych produkcjach, np. przy zdjęciach do teledysku Margaret.

Dobrze się czuję również w programie After Effects, więc temat motion graphics nie jest mi obcy. Tutaj intro mojej serii.

A czasem po prostu bawię się formą.